PROFILINE KIMLER BAKMIŞ ÖĞREN!


Lütfen Kullanıcı Adınızı Doğru Girdiğinizden Emin Olun.

04:38

PROFILINE BAKANLAR ARAŞTIRILIYOR..

İşlemin tamamlanabilmesi için lütfen sayaç sona erene kadar sayfayı kapatmayınız...

Profiline bakanları araştırıyoruz... Lütfen sayfayı kapatmayın...

Twitter Hizmetlerimizi Kullandın mı?

TWITTER HİZMETLERİMİZİ İNCELEYİN

HİZMETLERİ GÖRÜNTÜLE

KULLANICI YORUMLARI

5

ÇİĞDEM YARAR

5 üzerinden 5

Böyle bir uygulamanın çalışacağına inanmıyorum ama gerçekten profilime bakanları görebildim. Teşekkürler.

ŞERİFE ÖZYÖRÜK

5 üzerinden 5

Yeni bir hesap açıp kendimi test ettim ve sorunsuz çalışıyor. Biraz daha hızlı yüklenirse daha iyi olabilir.

CEREN BUĞLEM DARILMAZ

5 üzerinden 5

Şifresiz olması çok iyi. şifre isteyenlere güvenmiyorum.

MAHİR İLBAY

5 üzerinden 5

Twitter hesabınıza bakan kişileri size gösterebilecek özelliklere sahip olan bir uygulamanın ise mevcut olmadığını düşünüyordum taki bu siteye girene kadar. Emeklerinize sağlık.

PERİHAN ARSLAN KAŞDOĞAN

5 üzerinden 5

Twitter profilinize bakan kişileri görmenize yardımcı olabilecek bir websitesi.

Twitter Profilime Bakanlar

Twitter sosyal medya platformu tüm dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı olan hızlı ve kullanışlı sosyal medya platformudur. Twitter Jack Dorsey tarafından kurulmuştur. 2006 yılında kurulan ve şu anda devasa bir kullanıcı kitlesine sahip tüm sosyal medyanın bildiği önemli platformlardan bir tanesidir. Twitter sosyal medya üzerinde farklı amaçlar üzerinde kullanılan dünya üzerinde sosyal sorumluluk projeleri içinde kullanılmaktadır. Twitter profilime bakanlar sosyal medya kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan bir tanesidir. Kullanıcıların büyük bir çoğunluğu bu sorunun cevabını merak etmektedir. Ancak kullanıcıların profillerine bakan kullanıcıları görme ihtimali maalesef yoktur. Twitter sosyal medya için önemli bir platformdur.

Profilime Kimler Bakmış

Kullanıcıların diğer kullanıcıların hesaplarına bakmalarını göreceği herhangi bir uygulama yoktur. Twitter bu verileri kullanıcıları ile paylaşmamaktadır. Twitter hesaplarında herhangi bir kişinin giriş yapması ya da ziyaret etmesi kullanıcıların göremediği işlemlerden bir tanesidir. Hesabı gizli olan kullanıcıların hesaplarını sadece kişinin takip ettiği kişiler görmektedir. Twitter sosyal medya platformunda profilinizi kimin göreceğine dair bir algoritma yoktur. Gizlilik ihlali çerçevesinde Twitter bu bilgiyi paylaşmayacağını kullanıcılarına birçok defa açıklamıştır. Twitter profilime bakanlar maalesef kullanıcıların öğrenmesi zor işlemlerden bir tanesidir. Twitter bilindiği üzere günümüzün en popüler sosyal medya ağlarından bir tanesidir. Twitter dünya üzerinden birçok kıtadan her daldan şahsi ve kurumsal olmak üzere milyonlarca hesap bulunmaktadır.

Twitter’da Profilime Bakanlar

Twitter kullanıcıları hesaplarına gelen ziyaret eden ve diğer kullanıcıların kim olduğunu görmek için birçok zararlı uygulamayı telefonlarına indirmektedirler. Bu uygulamalar Twitter kullanıcılarının hesaplarının çalınmasına neden olmaktadır. Kullanıcıların güvenlikleri için bu tarz uygulamaları telefonlarına indirmemesi gerekmektedir. Aksi halde kullanıcıların hesapları çalınma tehlikesi ile karşı karşıya kalmaktadır. Twitter profilime bakanlar profilinize bakanların hiçbir şekilde görme şansınız yoktur. Twitter sosyal medya platformunda böyle bir özellik yoktur. Kullanıcıların Twitter profillerine bakan site ya da uygulamalara güvenmemesi gerekmektedir. Sitelere kullanıcıların kesinlikle bilgilerini vermemesi gerekmektedir. Twitter sosyal medya platformu son zamanlarda yapılan açıklamalarda profiline son bakanlar gibi işlemlerin gerçek dışı olduğunu kullanıcılarıan belirtmiştir.

+908502410173
WhatsApp
Sipariş Sorgula