KENDİNİZE ÜCRETSİZ INSTAGRAM TAKİPÇİ GÖNDERİN

04:38

GÖNDERİM YAPILIYOR

İşlemin tamamlanabilmesi için lütfen sayaç sona erene kadar sayfayı kapatmayınız...

AKSİ TAKTİRDE GÖNDERİM TAMAMLANMAYACAKTIR!

Daha fazla ve hızlı takipçi mi istiyorsun?

INSTAGRAM TAKİPÇİ PAKETLERİMİZİ İNCELEYİN

TAKİPÇİ PAKETLERİNİ GÖRÜNTÜLE

Lütfen Kullanıcı Adınızı Doğru Girdiğinizden Emin Olun.

KULLANICI YORUMLARI

5

GÖZDE GİZEM ÖZÜLKÜ

5 üzerinden 5

Daha önce de sizlerden Instagram takipçi satın almıştım. Şimdi ücretsiz ürünlerinizi de deneme fırsatım oldu. Kaliteniz hiç şaşmıyor. Sosyal medya ala

SONER ARMAĞAN

5 üzerinden 5

Ücretsiz takipçilerin geleceğini tahmin etmiyordum. Süper oldu çok memnun kaldım, hepinize teşekkür ederim.

NACİYE KARABULUT

5 üzerinden 5

Her Instagram kullanıcısının denemesi gereken bir sitesiniz. Ücretsiz takipçiler ve beğeniler için çok teşekkür ederim. Gerçekten harikasınız.

MUHAMMET BAĞBUR KOÇ

5 üzerinden 5

Takipçilerimi baya yükselttim sayenizde, instagram için ücretsiz tüm hilelerinizi kullandım.

CEYLİN ŞİMŞİR

5 üzerinden 5

Takipçiler ücretsiz olmasına rağmen kalitelerinde hiçbir sorun yok, deneyip ücretlisini satın almak için güzel bir teşvik.

İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram takipçi hilesi, otomatik bir şekilde hesabınıza takipçi kazandırmakta olan programlar olarak tanımlanabilmektedir. Bazı uygulamalar ile beraber, otomatik bir şekilde takipçi, yorum ya da beğeni hizmetleri sağlayarak doğal bir şekilde takipçi kazandırılırken, bazı uygulamalarda ise, botlar üzerinden gönderilen takipçiler yer almaktadır. Havuz mantığı üzerinden çalışılan uygulamalarda ise, hesabınızın bilgileri depolanır ve havuz içerisinde yer almakta olan herkes, birbirini takip etmektedir.

İnstagram takipçi hilesi olarak adlandırılmakta olan uygulamalar, genel olarak güvenli bir şekilde nitelendirilmemektedir. Bu uygulamalar içerisinde, trojan ya da virüs olarak adlandırılmakta olan kötü amaçlı yazılımlar da yer almaktadır. Ücretsiz bir şekilde sunulan bu instagram takipçi hilesi uygulamaları, hesabınızın güvenliği konusunda da bir tehdit unsuru olabilmektedir.

İnstagram Takipçi Hilesi Nedir?

İnstagram takipçi kazandırma uygulamaları ile beraber, bazı siteler içerisinde belli yayınlar yer alabilmektedir. Bu sitelerde ise, instagram takipçi hilesi, takipçi kazandırma gibi isimle beraber yayınlar sağlanır. Site içerisinde sizlerden kullanıcı adınız ve şifreniz talep edilmektedir. Bu siteler üzerinden hesap bilgilerinizi paylaşmamanızı öneririz.

Bunun haricinde internet üzerinden arama siteleri üzerinden bazı kullanıcılar, instagram takipçi hilesi cümlesini aratarak, kimlik avı yer alan sitelere giriş sağlayarak, şifrelerinin ele geçirilip kötü amaçlı olarak kullanılması sağlanmaktadır.

Bu nedenle bilmediğiniz ve de güvenilir olmayan siteler içerisine giriş sağlayarak, herhangi bir hesap bilginizi paylaşmayınız. Aksi takdirde hesabınız haricinde banka bilgileriniz de, yabancı kişilerin eline geçebilmektedir.

İnstagram Takipçi Hilesi Güvenilir Midir?

Bu tür sitelerin güvenli olup olmadığını anlamak için ise, bazı sertifikaların kullanım durumlarına bakılması gerekir. Siteye giriş sağladığınız zaman, bu sitenin güvenli olmadığına dair bir uyarı var ise, site içerisine giriş yapmamanız gerekmektedir.

Genel olarak instagram üzerinden takipçi hilesi aramak yerine, bunu kaliteli ve uygun fiyatlar ile sağlamakta olan platformlar üzerinden hizmet almanız sizin için oldukça mantıklı bir tercih olacaktır. Bu şekilde yaptınız hizmetler ile beraber, doğal takipçilere erişebilir ve oldukça büyük bir etkileşim elde ederek kazançlarınızı da arttırabilirsiniz. Siz de takipçi beğeni ya da yorum hizmeti satın almak istiyorsanız, platformumuz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+908502410173
WhatsApp
Sipariş Sorgula