Dünya genelinde kullanılan İnstagram uygulamasında belirli bir popülerliğe sahip olmak çoğu kullanıcı için bir hedef haline gelmiştir. Fakat doğal yollar ile belirli bir kitleye ulaşmak oldukça zor bir işlemdir. Aksi taktirde İnstagram hesabı ile paylaşılan tüm içeriklerin izlenmesi az olacaktır. Böylece emeğiniz boşa çıkacaktır.

İnstagram takipçi satın al işlemi sosyal medya hesabınızda oldukça fazla etki yaratır. Hesabınıza tanımladığınız bu hileler ile hesabınıza takipçi sayısı kısa sürede büyük bir artış gösterir. İnstagram da dünyanın her yerinden olan kullanıcılar mevcuttur. Bu kadar fazla kişinin İnstagram uygulamasını kullanması ile kullanıcılar arasında takipçi yarışı başlamıştır. Diğer kullanıcıların takipçi sayılarına oranla kendi hesabının takipçi sayısını fazla tutmaya çalışan birçok kullanıcı mevcuttur.

Bu sebep ile diğer İnstagram kullanıcısı olan rakiplerinizi geride bırakmak ve başarı seviyenizi hızla tırmanmak için sistemler tarafından sizlere sunulmuş olan takipçi paketlerini satın alabilirsiniz. Her sistem müşterileri için farklı paketler sunmuş ve bütçelerine uygun tercih yapmalarına olanak tanımlamışlardır. Size sağlanan bu hizmetler doğrultusunda hesabınızdaki etkileşim oranlarında artış yaşandığını gözlemleyebilirsiniz.

İnstagram Takipçi Satın Almanın Avantajları

Bahsettiğimiz üzere sistemler İnstagram takipçi hilesinde belirli paketler sunarak, sizlere bu paketlerden istediğinizi seçme hakkı tanır.  Sizlere farklı miktarlarda paket sunulması önemli bir faktördür. Böylece istediğiniz miktarlar ile bütçenize uygun paketlerle alışverişinizi sağlarsınız.

İnstagram takipçi satın al hizmeti ile takipçilerinizde hızlı bir artış elde ettiğinizi gözlemlersiniz. Bu yöntem ile hesabınıza yıllar, aylar boyunca emek vererek ulaşamadığınız kitlelere, kısa süre içerisinde ulaşmış olursunuz. Sistemler sizlere yaklaşık olarak bir günde hizmetlerini sağlamış olurlar. Fakat her sistemin belirli bir yoğunluğu olduğundan ötürü bu süreler bazen uzayabilmektedir.

İnstagram takipçi satın al hizmeti hesabınıza genel anlamda büyük faydalar sağlar. Bu faydalardan en önemli olanı ise,, gerçek kullanıcılar ile elde ettiğiniz takipçilerdir. Gerçek takipçileri satın altığınız takdirde hesabınızda genel anlamda eşit oranla bir artış gözlemlenir. Beğeni oranlarınız artar, video veya story gibi özeliklerde etkileşiminiz artar. Böylece hesaplarınız sizde ekli olan kişilerin yanı sıra, tüm keşfette gözükme imkanını yakalar.

İnstagram uygulamasına yeni kaydolan kullanıcıların işi biraz daha zordur. En temelden başlandığı için içerikleri dikkat çekmez. Bunun ile birlikte takipçi yükseltmekte zor bir hal gelir. Kişisel hesap dışında kullanılan işletme hesapları ise az etkileşimlerinden dolayı diğer kullanıcılara güven vermez. Bundan dolayı İnstagram takipçi satın al hizmetinin işletmeler tarafından satın alınması daha büyük önem taşır.

İnstagram Takipç Satın Alımının Dezavantajları

İnstagram uygulamasında herkes belirli kitlelere ulaşmayı hedef edinir. Kişisel hesaplara sahip kişiler fotoğraflarının beğeni sayılarına, diğer kullanıcılara karşılık kendilerinin takipçi sayılarına, story izlenme oranları gibi bazı kavramlara oldukça önem gösterir.

Takipçi hilesinden yararlanmayı tetikleyen en önemli işlev, tahmin edildiği üzere rekabet ve beğenilme duygusudur. İşletme hesapları için bir mucize olan takipçi satın al hizmeti, kişisel hesaplarda bazen aynı faydaları sağlamayabilir. Buna en önemli örnek olarak hesabınızdaki kişisel bilgilerin tanımadığınız kişilere ulaşmasını verebilirsiz.

Takipçi sayılarınızda hızlı bir artış yaşanması durumunda kimlerin sizi takip ettiğini kavrayabilmek oldukça zor bir işlem olacaktır. Satın aldığınız takipçilerinizin arasında kötü niyetli insanların bulunması olası bir durumdur. Doğal yollar ile sağladığınız takipçileri ise kontrol etme olasılığınız daha yüksektir.

İnstagram takipçi satın al hizmetinin işletme hesaplarındaki en önemli dezavantaj ise müşterilerinize karşı güven vereceğini düşünür iken, güvenini sarsacak olmanızdır. Bunun sebebi ise hesabınızdaki takipçi oranlarının yüksek olması karşılığında beğeni ve yorum oranlarınızın düşük olmasıdır.

Örnek olarak 10 bin takipçili bir işletme hesabını düşünelim. Hesabın satışını gerçekleştirdiği ürün görsellerindeki beğeni sayısının ise 30 olduğunu varsayalım. Bu müşterilerinizin işletme hesabınızın dolandırıcı olmasını düşündürebilmektedir. Fakat eşit oranlar ile elde ettiğiniz olasılıklar müşterilinize güven verecektir.

+908502410173
WhatsApp
Sipariş Sorgula