Instagram Takibi Bırakanlar

Instagram içerisinde birçok kullanıcı, benim takip ettiklerim beni takip etmeyenler nasıl görülür sorusunu sıklıkla araştırır. Bilindiği üzere bunun normalde çözümü listeleri tek tek karşılaştırmadır. Ancak zor olduğu için, kişiler daha pratik bir çözüm arayabilir. Burada bir püf nokta şu şekildedir;

 1. Instagram’a tarayıcıdan giriş yapın.
 2. Profilinizi açarak, sizi takip edenler kısmına girin.
 3. Instagram mobili açarak, takip ettikleriniz kısmına girin.
 4. Karşılaştırma yapın.

Böylece tek yapmanız gereken, sizi geri takip etmeyenleri silmedir. Ne var ki arkadaş listeleriniz çok genişse, büyük bir problem ortaya çıkar. Burada kullanılabilecek bazı programlar mevcut olup,

 1. InsLog Reports,
 2. Social Ghost,

Şeklindedir. Böylece daha hızlı çözüm bulabilirsiniz. Ancak bunlar üçüncü parti uygulamalar olduğu için, dikkatli olmanız gerekir. Instagram tarafından bunlar desteklenmemektedir.

InsLog Reports

InsLog Reports, Instagram takibi bırakanlar APK için tercih edilebilecek ilk uygulamadır. Sadece Android kullanıcıları içindir. Bu sebeple indirdikten sonra bilinmeyen kaynakları açık hale getirerek, böylece kurmanız gerekir.

Sahip olduğu çok sayıda özellik olmakla beraber, arasında sizin takip ettiğiniz ancak sizi izlemeyen kullanıcıları görme de vardır. Buna ek olarak,

 1. Hesabınıza dair analizler gerçekleştirme,
 2. Sizi takip listesinden çıkartan kullanıcıları görme,
 3. Gönderilerinizi planlı bir şekilde gerçekleştirme,
 4. Hesabınızın gizli hayranlarını bulma,
 5. Maksimum ve minimum yorum alan paylaşımları görme,
 6. Maksimum ve minimum beğeni alan paylaşımları görme,

Gibi özellikleri de taşır. Yer sıkıntısı çekiyorsanız, oldukça düşük bir boyutu vardır.

Instagram Takibi Bırakanlar

Takip Etmeyenler Güvenli Bir Şekilde Nasıl Görüntülenir?

Dijital ortamların gelişmesiyle beraber, sosyal medyada güvenlik de her gün ön plana çıkmaktadır. Eğer daha güvenli ve endişe duymayacağınız bir yöntemle takip etmeyenleri görmek istiyorsanız, tek çözüm klasik yöntem olan karşılaştırmadır.

Her ne kadar bazen bütün bir gününüzü alacak da olsa, aklınızda soru işaretleri kalsın istemiyorsanız oldukça yararlıdır. Eğer daha hızlı çözüm arıyorsanız bahsettiğimiz üzere iki ayrı cihazdan giriş yapmak, size çözüm sunar. Zira hem masaüstü, hem de cihazdan platform aynı anda kullanılabilir.

Takipçi Satın Al ve Beğeni Satın Al hizmetlerimiz ile alakalı gerekli bilgilere ulaşım sağlayabilmeniz adına ana sayfamızdan ilgili kategorilere ulaşım sağlayabilirsiniz.

+908502410173
WhatsApp
Sipariş Sorgula