İnstagram Profilime Kim Baktı?

İnstagram profilinize bakanları görmek için birden fazla uygulama bulunmaktadır. Bir zamanların popüler uygulamalarından LiliApp ve Postegro güvenlik nedeniyle uygulama mağazalarından kaldırılırken; Social Ghost isimli uygulama revaca geçti.

İnstagram profilime kim baktı diyorsanız; bu uygulamayı mutlaka kullanmanızı tavsiye ederiz. Uygulamayı telefonunuza ya da tabletinize indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, uygulama aracılığıyla hesabınıza giriş yapmanız ve analizi başlatmanızdır. Bu sayede sizi stalklayanları görüntüleyebilir ya da sizi takip etmeyen fakat hikayelerinize bakanları öğrenebilirsiniz.

Üstelik bu kişiler sizi hikayenize baktıktan sonra engellese dahi; uygulama sayesinde oldukça kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz.

İnstagram Profilime Kim Baktı

Social Ghost

Eğer IOS işletim sistemi kullanıyorsanız, InsLog Reports kullanmanız imkânsızdır. Zira belirttiğimiz üzere sadece Android içindir. Bu noktada Social Ghost, Instagram’da benim takip ettiğim ama beni takip etmeyenler için tercih edebileceğiniz bir aplikasyondur.

App Store üzerinde görebileceğiniz bu uygulama için, nasıl kullanabileceğinizi düşünmeniz gerekmez. İçerisinde sizi takip edenleri ve takipten çıkanları görmeye ek olarak,

  1. Gizli hayranlarınızı keşfetme,
  2. Hesabınıza ait analizleri inceleme,
  3. Hikâye arama,
  4. Detaylı bir kullanıcı profili görme,
  5. Sizleri takip etmeden gönderilerinize etkileşim veren kullanıcıları bulma,

Gibi özellikleri de vardır. Bu iki program sadece Instagram için değil, diğer sosyal medya platformları için de geçerlidir.

  • instagram profilime bakanlar
  • instagram profilime kim baktı ücretsiz
  • instagram kim beni takip etmiyor
  • instagram stalk programı

Instagram Takip Etmeyenleri Görme

Instagram Takip Etmeyenleri Görme

Sizin için vermiş olduğumuz bu iki program, saymış olduğumuz özelliklerden yararlanabilmenizi sağlar. Ancak günümüzde birçok kişi, akıllı telefonlarında ciddi bir yer problemi yaşar. Bu durum en küçük bir uygulamanın bile yüklenememesiyle sonuçlanabilir.

Dolayısıyla bu durumu yaşayanlar gerek Instagram, gerekse diğer sosyal medya hesaplarıyla ilgili bir hizmet alacaksa bunu siteden almayı tercih edebilir. Bu noktada Instagram unfollow sitesi kullanımı oldukça yaygındır.

Bunun için gerek yurtiçi, gerekse yurtdışında bulabileceğiniz çok sayıda site vardır. Bunların herhangi birini kullanmanız mümkündür.

Ancak tıpkı programlarda olduğu gibi, bunların da ne kadar güvenli oldukları bir soru işaretidir. Dolayısıyla tavsiye edilen dikkatli olmadır.

İnstagram hesabınıza bakanları gördükten sonra, belli riskleri göze alarak farklı sitelerden de teyit edebilirsiniz.

Takipçi Satın Al ve İnstagram Takipçi Satın Al sitesi olarak sizlere her konuda yardımcı olmak için burada olduğumuzu her açıdan bilmenizi isteriz.

+908502410173
WhatsApp
Sipariş Sorgula